i zgjedhur:

çelik qelqi duq clamp

$0.00

çelik qelqi duq clamp

  • meterial:çelik 304/316
  • Sipërfaqe:Saten ose Mirror Finish
  • i kaluar:mur
SKU: GC-23-1 Kategoritë: , etiketë:

Përshkrim

çelik qelqi duq clamp

 

emër çelik qelqi duq clamp
markë HB
material SUS 304/316 çelik i pandryshkshëm,nickle>8
Sipërfaqe Stain apo lëmuar
për tub 38.1/42.4/48.3/50.8mm
funksion Tub në raundin ose tub katror
paketim qese plastike / qese EPE + white / kuti e verdhë + kartona apo si për konsumatorët’ kërkesë
vërtetim Kina Famous Brand dhe CE
dizajni Klientët’ designers janë gjithashtu në dispozicion
moq 1copë( Mostrat janë në dispozicion sipas kërkesës tuaj)
Koha e dërgimit varet nga sasia

 

Foshan Broad Oqeani Hardware Co., Ltd. është një prodhues në pronësi dhe të orientuara nga eksporti private. Prodhimi ynë varg inlcude hedh investimeve, trillim, machining CNC dhe kuvendit, dhe produktet tona të cilësisë janë duke u eksportuar në Shtetet e Bashkuara, Kanadë, AUSTRALIA, Demark, Korea dhe shumë vende të tjera që nga viti 2006.

Me shumë vite përvojë në përpunimin e metaleve, kontrollin e cilësisë dhe shërbimi ndaj klientit, ne kemi ngritur sistemin tonë unik të menaxhimit për të gjitha produktet tona.

sistem i plotë Quality Assurance bën produktet tona 100% i besueshëm, kështu që ne kemi reputacion shumë të mirë në klientët tanë, dhe janë bërë një nga interpretuesit më të lartë në segmentin e tregut tonë.

Fokusi ynë kryesor është në prodhimin e produkteve të specializuara për aplikime të kërkuar, ne garantojmë çmim ekonomik, shërbimit frienly dhe cilësi të shkëlqyer për ju.

Për të patur sukses me ne së bashku !

Pas shitjes angazhimit të shërbimit:
1. parim të shërbimit: shpejt, vendimtar, i saktë, i zhytur në mendime dhe të plotë
2. objektivat e shërbimit: cilësisë së shërbimit për të fituar kënaqësinë e konsumatorit
3. efikasitetit të shërbimit: Pas njoftimit nga furnizuesi, salesperson duhet të përgjigjet për të konsumatorit brenda 12 orë.

Përparësitë tona:
1.me 10 vjet përvojë, eksportuar në të gjithë botën veçanërisht Australi, Evropë, amerikan ,ne jemi kemi reputacion të mirë në industrinë e hardware.

2. Duke pasur fabrika vet për të bërë merimangë qelqi, spigots qelqi, varet, pajisje parmak, shufra tensioni, etj, ne gjithashtu mund të prodhojë si kërkesën tuaj sipas vizatimit.

3. Aftësia e mirë e prodhimit, ne mund të ofrojë lidhje 90 ton hardware çelik në një muaj me cilësi të shkëlqyera.

4.ofrimit të shpejtë, në përgjithësi, koha jonë e dorëzimit është 7 ~ 10 ditë pune.

5.Feedback në kohë, 24 orë me email apo shërbim online të komunikimit.

6.Pas sherbimit te shitjes, ofrimit të shërbimeve të shpejta, ofrojnë shërbime specifikim të mirëmbajtjes, shërbimin e garancisë.

Delivery ynë
Koha e dërgimit:
7ditë për qëllim mostër; 25~ 30 ditë për order.We e produktit do të dërgojë ngarkesave të konsumatorëve nga anijeve,ajror,transportit të tokës,etj(çdo gjë varet nga kërkesën tuaj)

në lidhje me pagesën
T / T ; L / C ; Paypal ; Western Union

Q1.Where është fabrika juaj?
Ne kemi dy fabrika. Njëra është për pajisje parmak në Foshan City,një tjetër është për tuba ss në Chaozhou City.

material Q2.What a keni?
SS304 / SS201 / SS316

Q3.Can ju ofrojnë mostër për ne?
po, mostër të lirë është në dispozicion

Q4. Si mund të siguruar kontrollin e cilësisë?
ne të siguruar kontrollin e cilësisë nga 2 hapat: 1)pasi të përfundojë, punëtorët tanë do të kontrollojë atë një nga një. 2)Departamenti ynë paketë do të kontrolloni para se të dal.

Q5.How ju anijeve të mallrave për ne?
Ne kemi forwarder bashkëpunuar me ne për 2 vjet, ata mund të dorëzojë mallrat për ju në kohë shumë të shkurtër me çmim konkurrues,dhe ju mund të anijeve nga agjenti tuaj si convinence tuaj.

Q6.Which vend është tregu juaj kryesor tani?
Mid-East, Afrika Veriore, Afrika Perendimore, Azia Juglindore, Amerikën e Jugut dhe Evropa veriore qarkut. veçanërisht, një bazë të fortë të konsumatorëve në Arabinë, Marok, Nigeri, Indi, Bangladesh, dhe Rusia etj.

Q7. Mund të bëni seri të plotë të handrails për ne?
po ne mundemi, inxhinier jonë do të kontrollojë vizatimet e projektit tuaj për të siguruar saktësinë e saj për çdo pajisje të ndryshme dhe sasi.

Q8. Si në lidhje me kohën tuaj dorëzimit ?
15-20 ditë për tub. 25-30 ditë për pajisje parmak .

Q9.how për kushtet tuaja të pagesës?
T / T,L / C,D / P.

Merrni më shumë se 20% nga!

Emër *:
Email *:
telefon:

Close Menu
×
×

qerre

 
 
 

klikoni këtu për të dërguar një hetim ose kontakt.
20% më shumë off!

njoftim!