избрани:

нерѓосувачки челик Кран стакло менгеме

$0.00

нерѓосувачки челик Кран стакло менгеме

  • meterial:нерѓосувачки челик 304/316
  • површина:Сатен или огледало заврши
  • монтирани:ѕид

Опис

нерѓосувачки челик Кран стакло менгеме

 

име нерѓосувачки челик Кран стакло менгеме
бренд HB
материјал SUS 304/316 од нерѓосувачки челик,nickle>8
површина На дамки или полиран
за цевка 38.1/42.4/48.3/50.8mm
функција Цевка круг или квадрат цевка
пакување Пластична кеса / EPE торба + бела / жолта кутија + картони или како по клиенти’ барање
сертификација Кина познатиот бренд и CE
дизајн клиентите’ дизајнери се исто така достапни
MOQ 1ЕЕЗ( примероци се достапни на Ваше барање)
Време на испорака зависи од количината

 

Foshan Широк Океан Хардвер копродукции, Ltd. е во приватна сопственост и извозно ориентирани производител. Нашето производство опсег inlcude инвестиции кастинг, изработка, ЦПУ обработка и монтажа, и нашиот квалитет производи се извезуваат во САД, Канада, Austrailia, одбележат, Кореја и во многу други земји од 2006.

Со долгогодишно искуство во обработка на метали, контрола на квалитет и услуги на клиентите, ние се постави нашата единствена систем за управување за сите наши производи.

Комплетен систем за обезбедување на квалитет прави нашите производи 100% сигурен, па ние имаме многу добра репутација во нашите клиенти, и да стане еден од најдобрите изведувачи во нашиот сегмент од пазарот.

Нашата главна цел е за производство на специјализирани производи за различни апликации, ние се гарантира економски цена, frienly услуга и врвен квалитет за да ви.

За да успее заедно со нас !

По продажбата посветеност:
1. начело на услуги: брзо, одлучувачки, точен, внимателна и темелна
2. целите на услуги: квалитет на услуги за победа на задоволството на клиентите
3. ефикасноста на услуги: Откако беше известен од страна на добавувачот, продавачот мора да одговорат на клиентите во рок од 12 часа.

нашите предности:
1.со 10 години работно искуство, извоз во целиот свет, особено во Австралија, Европа, американски ,ние сме имаат добар углед во хардвер индустрија.

2. Има сопствена фабрика да се направи стакло пајакот, стакло Наглавка, шарки, парапет фитинзи, тензија прачки, итн, ние, исто така, може да произведе како на вашите барања во согласност со цртање.

3. Добра способност за производство, можеме да снабдување за 90 тони нерѓосувачки челик хардвер во еден месец, со одличен квалитет.

4.Брза испорака, општо земено,, нашето време на испорака е 7 до 10 работни денови.

5.Повратни информации во времето, 24 часа со е-мејл или на интернет комуникациска услуга.

6.По продажбата на услугата, брза испорака на услуги, обезбеди спецификација услуги за одржување, гарантниот сервис.

нашите испорака
Време на испорака:
7дена за примерокот со цел; 25~ 30 дена за производот order.We ќе испрати товар на клиентот од страна на превозот,воздух,копнен превоз,итн(сè што зависи од вашето барање)

за плаќање
T / T ; L / C ; Paypal ; Western Union

Q1.Where е вашата фабрика?
Имаме две фабрики. Една од нив е за парапет фитинзи во Foshan Сити,друг е за SS цевки во Chaozhou Сити.

Q2.What материјал имате?
SS304 / SS201 / SS316

Q3.Can ви обезбеди примерок за нас?
Да, бесплатен примерок е достапен

Q4. Како да се обезбеди контрола на квалитетот?
ние се обезбеди контрола на квалитетот од страна на 2 чекори: 1)по заврши, нашите работници ќе го проверете и еден по еден. 2)нашето одделение пакет ќе ги провери пред да се спакуваат.

Q5.How сакаш да го пренесе на стоката за нас?
Имаме спедитор соработуваше со нас 2 години, тие можат да ја испорача стоката до вас во многу кратко време со конкурентни цени,и можете да брод од страна на свој агент како convinence.

Q6.Which земја е вашата главна пазарот сега?
Блискиот Исток, Северна Африка, Западна Африка, Југоисточна Азија, Јужна Америка и Северна Европа област. особено, цврста база на клиенти во Саудиска, Мароко, Нигерија, Индија, Бангладеш, и Русија итн.

Q7. Можете да направите целосен сет на оградите за нас?
да ние можеме, нашите инженер ќе ги провери вашите цртежи на проектот за да бидете сигурни дека неговата точност за секој различен фитинзи и квантитетот.

В8. Како за време на испорака ?
15-20 дена за цевки. 25-30 дена парапет фитинзи .

Q9.how за вашиот начин на плаќање?
T / T,L / C,D / P.

Добиете повеќе од 20% исклучување!

име *:
Внесувачот на Е *:
телефон:

Затвори мени
×
×

кошничката

 
 
 

Кликни тука за да се испрати на истрага или контакт.
20% повеќе исклучи!

известување!